Nominace 19 a 20.5.2018

17.05.2018 21:35

událost č.: 16 17
datum 19.5.2018 20.5.2018
Zápas hod./ sraz hod. a místo
čas utkání čas a místo srazu čas utkání čas a místo srazu
13:30 hod 12:30 hod, Sokolova 615/2, 619 00 Brno 10 hod 7:50 hod TCM Sparta
soutěž Žáci - mladší Okresní přebor skupina A SpSM-U 12 JIH
č. dresu
Soupiska
Příjmení
Jméno
Lokomotiva Sigma Olomouc
vs vs
Sparta Brno C Sparta Brno
1          
3 OP Brzobohatý Viktor NE NE
4 SpSM Barák Lukáš NOMINOVÁN NOMINOVÁN
6 SpSM Odehnal Jakub NE NOMINOVÁN
7 OP Morávek Lukáš NE NE
8 OP Staněk David NOMINOVÁN NE
9   Procházka Martin NOMINOVÁN NOMINOVÁN
10 SpSM Rexa David NOMINOVÁN NOMINOVÁN
11   Vorel Nicolas NOMINOVÁN NOMINOVÁN
12   Žák Patrik NOMINOVÁN NOMINOVÁN
13   Vraspír Václav NOMINOVÁN NE
14 SpSM Bartl Oliver NOMINOVÁN NOMINOVÁN
15 SpSM Malík Filip NOMINOVÁN NOMINOVÁN
16   Hocko Marcel NOMINOVÁN NOMINOVÁN
18   Matushko Tymofii NE NE
19   Votava Ondřej NE NE
20 OP Traub Daniel NE NE
23 SpSM Hanák Adam NOMINOVÁN NOMINOVÁN
24 SpSM Stehlík Jan NE NE
26   Pšikal Dominik NOMINOVÁN NOMINOVÁN
27 SpSM Kalvoda Marek NOMINOVÁN NOMINOVÁN
           
           
2005 OP Sedláček Marek    
2005 OP Zavřel Filip    
2005 OP Voštera Tadeáš    
2005 OP Zapeca Matyáš    
2005 SpSM Kulík Radim    
2005 SpSM Štoss Alexander    
2005 SpSM Hamrle Lukáš    
2005 SpSM Schoř Ondřej    
2005 SpSM Řezníček Adam    
2005 SpSM Havlát Radek    
2005 SpSM Sláma Jakub    
2005 SpSM Martinek Šimon    
2007 B Hrazdíra Matěj    
2007 O Kubík Matyáš    
2007 O/Z Severin Adam    
2007 B Sukovič Daniel    
               
ANO může se zúčastnit této události, do omluvy na našem webu je automaticky bráno že bude moci...        
NE může se zúčastnit této události, ale nebyl nominován        
NE nemůže se se zúčastnit této události po omluvě...        
NOMINOVÁN může se zúčastnit této události A JE TRENÉREM NOMINOVÁN...        
NE může se zúčastnit této události A JE TRENÉREM NOMINOVÁN, po nominaci omluva...        
OP
Soupiska pro okresní přebor
         
SpSM
Soupiska pro SpSM