Letní soustředění 2018 Němčičky 21-28.7.2018

 
Zdravím spaťany,
 
jak již určitě víte, přišlo vám upozornění z kalendáře na mail, tak máme již rezervován termín na letní soustředění v termínu 21-28.7.2018 v Němčičkách. Rezervujte si tento termín, aby se Vám nekryl s Vaší plánovanou dovolenou a kluci se tak mohli připravit na nadcházející sezonu.
 
Upozorňuji, že tato akce nebude mnou již dotažena do konce, neb jsem avizoval, že po konci stávající sezony na svoji funkci rezignuji a opravdu mi bude jedno, jak vše dopadne. Proto znovu apeluji na Vás rodiče, aby se někdo přihlásil na tuto funkci, abych mu mohl vše předat. Následky toho, co se stane po mém složení funkce a nepředání, pocítíte asi všichni. Moc nerozumím tomu, že se k tomu nikdo nemá, když mám oponenty, trerým vadím a hlásí vedení klubu vše co dělám, samozřejmě patřičně upravené svými nesmyslnými výplody fantazie a když je to taková brnkačka, která skýtá spousty výhod (neplacení příspěvků, spoustu starostí s chodem našeho ročníku aj.). To bych se však opakoval, již jsem se k danému tématu vyjádřil a už nebudu tak činnit.
 
Zde naleznete tabulku na přihlašování se na soustředění a to i po jednotlivých dnech. Na základě této tabulky se vypočítá nákladovost na hlavu za soustředění.
 
 
Termín nahlášení do: 31.5.2018